prodotti-di-bellezza4

جدیدترین اخبار

برای اطلاع از جدیدترین اخبار ، مطالب مفید در حوزه سلامت پوست و مو ، قرعه کشی ها و فستیوالها؛ شماره همراه یا آدرس ایمیل خود را به کمک کادر پایین این صفحه برای ما ارسال دارید.

همکاری با روژی
ارتقاء سلامت جامعه
مراقبت از پوست دور چشم و راهکارهایی ساده برای داشتن چشمانی جذاب - وبلاگ برند روژی
مراقبت از پوست دور چشم و راهکارهایی ساده برای داشتن چشمانی جذاب - وبلاگ برند روژی

مراقبت از پوست دور چشم و راهکارهایی برای زیبایی


اگرچه راهکارهایی برای زیباتر کردن و تغییر چهره با آرایش وجود دارد، اما نباید اهمیت مراقبت های مربوط به چشم و پوست اطراف آن را نادیده گرفت. راهکارهای زیر، موارد ساده ای است که با کمی دقت می توان به داشتن چشمانی جذاب کمک کرد.

 

داشتن استراحت کافی:

اگر شب ها به اندازه­ی کافی استراحت کنید، از کبودی و پف زیر چشم تا حد زیادی خلاص می شوید. جدی گرفتن این مسئله تا حد زیادی به مشکلات ناشی از خستگی چشم کمک می کند.

استفاده از کمپرس­ها و شیوه­های خانگی برای رسیدگی و مراقبت دور چشم :

یکی از رایج ترین کمپرس­ها، كمپرس تی‌بگ و کمپرس یخ است که به افزایش جریان خون کمک بسیاری می کند و به جلوگیری از بروز چین و چروک و پیری پوست اطراف چشم کمک می کند.

ترکیب­های ضدچروک مانند:

رتین آلدیید رتینول ویتامین C، ترکیب های آنتی اکسیدان از جمله: ویتامینهای C و E، ترکیب های مرطوب کننده مانند : گلیسیرین هیالورونیک اسید از جمله ترکیب های ضروری برای محصولات مناسب دور چشم هستند. چنانچه این ترکیبات بر پایه لیپوزوم داخل کرم باشند اثرگذاری بیشتری را به همراه خواهند داشت.

کاربرد محصولات دارای ترکیب های کلیدی برای پوست ناحیه دور چشم:

ترکیب­های ضدچروک مانند: سلولهای بنیادی گیاهی ، رتین آلدیید رتینول ویتامین C، ترکیب های آنتی اکسیدان از جمله: ویتامینهای C و E، ترکیب های مرطوب کننده مانند : گلیسیرین ، هیالورونیک اسید از جمله ترکیب های ضروری برای محصولات مناسب مراقبت دور چشم هستند. چنانچه این ترکیبات بر پایه لیپوزوم داخل کرم باشند اثرگذاری بیشتری را به همراه خواهند داشت.

  • سلولهای بنیادی گیاهی:

محصولات مرتبط با سلول های بنیادی را در این قسمت مشاهده کنید.

  • ویتامینهای C و E :

محصولات مراقبتی غنی شده با ویتامین های C  و E  را در این قسمت مشاهده کنید.

  • هیالورونیک اسید :

محصول پیشنهادی برای استفاده از هیالورونیک اسید را در این قسمت مشاهده کنید.

  • محصولات مناسب مراقبت دور چشم :

محصول پیشنهادی روژی برای مراقبت از پوست چشم را در این قسمت مشاهده کنید.

 


ماساژ دادن پوست دور چشم:

تکرار این عمل باعث می شود تا پف زیر چشم، کم شود. برای مثال استفاده از روغن زیتون و ماساژ دادن اطراف چشم به  پیشگیری و درمان بخشی از چروك‌های پوست کمک می کند. این ماساژ با 2 انگشت سبابه  و به آرامی انجام می‌شود.

تامین ویتامین K برای جلوگیری از سیاهی دور چشم: پژوهش‌ها نشان داده‌اند که ویتامین K برای رفع سیاهی دور چشم موثر است. برخورداری از ویتامین K برای داشتن چشمانی درخشان‌ ضروری است. ویتامین K در کرم‌های مراقبت دور چشم حاوی رتینول نیز وجود دارد.

استفاده به موقع از لوازم آرایش استاندارد و بهداشتی برای دور چشم:

از کرم­های دورچشم مطلوب و استاندارد استفاده کنید. اگرچه نمی توان سن دقیقی را برای شروع از این محصولات دور چشم تعیین کرد، اما ۲۵ تا ۳۰سالگی سنی مناسب برای شروع  استفاده از کرم های پیشگیری از چروک دورچشم است. 

برخورداری از تغذیه ­ی مناسب: شاید باور این مسئله سخت باشد، اما تغذیه ی سالم به زیبایی چشم ها نیز کمک می کند. برای مثال محدود کردن مصرف نمک، روغن  و استفاده ی بیشتر از مواد غذایی حاوی ویتامین مانند سبزیجات و میوه ها به درخشش و سلامت چشم ها کمک فراوانی می کند.

 

 

 

بازگشت به صفحه قبل
نزديك ترين داروخانه

نزدیک ترین داروخانه و محل عرضه به شما که در آن جا می توانید محصولات Rougj را خریداری نمایید

عضویت در خبرنامه
در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات مفید و یا شرکت در قرعه کشی های روژی می باشید، شماره همراه و یا ایمیل خود را وارد و ارسال نمایید.
loading
  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به شرکت روژینیک پاسارگارد می باشد.