prodotti-di-bellezza5

نور درمانی ؛ پیشگیری از بسیاری بیماری ها و معضلات پوستی

محصولات روژی را در بهترين داروخانه ها بيابيد ، محصولاتي ساخته شده توسط متخصصان پوست و مو و زيبايي روژی براي مراقبت از پوست ، مو و بدن شما.

همکاری با روژی
ارتقاء سلامت و زیبایی افراد جامعه
کرم مرطوب کننده ۴ در ۱ روژی ( آنتی ایج + مرطوب کننده + افترسان + بیس میکاپ ) Moisturizing DOPO BRONZ AFTER SUN CREAM

موضع مورد استفاده: صورت و بدن

کرم مرطوب کننده 4 کاره و بعد از آفتاب روژی حاوی کلاژن دریایی مدل  دوپو برنز

( Moisturizing
DOPO BRONZ AFTER SUN CREAM)

موضع مورد استفاده: صورت و بدن

محصولی ساخـته شده از کلاژن دریـایی جهت رطوبت رسانی و بازسازی و التیام پوست‌های تحریک‌شده و ملتهب ‌شده، در اثر لیزر درمـانی یا تـابش مستقیم آفتـاب و آفتـاب سوختـگی. بـه‌علاوه، این کرم پوست را کاملامرطوب نگه ‌داشته و چنـانچه قبلاً ، از کرم‌های برنزه‌کننده و ضد آفتـاب روژی استفـاده کرده باشید؛ مدت مـاندگاری برنزگی را نیز افزایش می‌دهد.

پس از استفاده؛ حس تـازگی و جوانی و نرمی پوست قابل لمس و حس است .

مـحصـول فـوق بـه عـنوان یـک کـرم مرطوب‌کننـده روزانـه‌ و بــازسـازی‌کننـده، بـعـد از یـک روز خسته‌کننـده، گـرم می‌تواند‌ بـاعث حفظ طراوت و همچنین تسـکین و التیـام پوستی که در معرض هر نوع عوامل ملتهب کننده و تابش‌های تحریک‌کننده قرار داشته،   شود.

 این محصول از نظر وجود عناصر کبالت ، نیکل و کرم به شدت کنترل شده است و برای استفاده انواع پوست در توصیه می شود.

 

پس از استفاده، حس تـازگی و جوانی و تسکین‌دهندگی این محصول بخوبی قابل درک است.

 

این کرم یک مرطوب کننده ای سبک با جذب سریع و کیفیتی مطلوب برای تمام فصول سال هست ؛ این کرم در فصول 4 گانه سال پوست رو از آسیب های ناشی از سرما و تشعشعات خورشید و آلودگی های محیطی حفظ می کند و بعنوان یک کرم مرطوب کننده برای زیر آرایش خانمها گزینه بسیار مناسب و مطلوبی است چون آرایش بر روی آن فوق العاده خوب می نشیند.

افرادی از این کرم استفاده می کند درواقع از خرید 4 نوع کرم بی نیاز میشوند ( کرم مرطوب کننده – کرم آنتی ایج – کرم التیام بخش افترسان و کرم بیس میکاپ )

اما تفاوت مرطوب کننده 4 کاره ی روژی با کرم های مشابه دیگه ؛


1- این کرم یک لایه محافظ روی پوست ایجاد می کند و مانع از هدر رفتن آب و رطوبت پوست از یکطرف و از طرفی دیگر با جذب آلودگی ها محیطی به خود مانع از صدمه رسانی این آلاینده ها به پوست می شود. و با شستشوی پوست این لایه و آلودگی هایی که جذب آن شده نیز شسته میشود.
2- این کرم با داشتن ترکیبات ضد پیری (Anti-Age) و کلاژن دریایی (Marin Collagen) تفاوت های حرفه ای با سایر محصولات مرطوب کننده دارد.
3- این کرم با داشتن ترکیبات التیام بخش ، رادیکال های آزاد که باعث صدمه به پوست می شوند را خنثی می کند
4- این کرم یک کرم بیس میکاپ سبک و دوست داشتنی هم هست
از مزایای دیگر این کرم این هست که حاوی کلاژن دریایی است و پیری پوست رو به تعویق می ندازد.

 

 

 

روش مصرف
بطور معمول صبح ها و عصر ها و بویژه هنگـام احسـاس خشـکی پـوسـت، بـه‌ویـژه پــس از اینـکه پوســت در معـرض عــوامل تحـریک‌کنـنده و ملتهب‌‌کننـده (اشعه آفتـاب، نور لیزر و ...) قرار مـی‌گیرد، به مـقدار کافی در نـواحی مورد نیـازاستفـاده و ماساژ دهید تا جذب شود.

بسته بندی
125 میلی لیتر

ترکیبات

نزديك ترين داروخانه

نزدیک ترین داروخانه و محل عرضه به شما که در آن جا می توانید محصولات Rougj را خریداری نمایید

عضویت در خبرنامه
در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات مفید و یا شرکت در قرعه کشی های روژی می باشید، شماره همراه و یا ایمیل خود را وارد و ارسال نمایید.
loading_spinner3
  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به شرکت روژینیگ پاسارگارد می باشد.