prodotti-di-bellezza5

راز زیبایی و درخشندگی پوست شما در میزان احترامی است که به پوستتان می گذارید.

محصولات روژی را در بهترين داروخانه ها بيابيد، محصولاتي براي مراقبت از پوست ، مو و بدن شما، ساخته شده توسط متخصصان پوست ، مو و زيبايي ایتالیا.

همکاری با روژی
ارتقاء سلامت و زیبایی افراد جامعه
محلول پاک‌کننده آرایش – روشن‌کننده Cleansing – Brightening

یک محلول ایده‌آل جهت پاک کردن آرایش و تمیز نمودن صورت با استفاده آسان و اثربخشی سریع.

مرحله 1 برنامه : آماده‌سازی

Preparation With Micellar Water

پاک‌کننده آرایشروشن‌کننده( (Cleansin–Brightening

یک محلول ایده‌آل جهت پاکسازی و تمیز نمودن صورت و آرایش با استفاده آسان و اثربخشی سریع.

عملکرد:

این محصول به لطف وجود یک کمپلکس فعال و جدیدی که در خود دارد؛ علاوه بر تمیز نمودن صورت، آنرا روشن و درخشان نیز می کند، همچنین این محلول، پوست را برای پذیرش و اثربخشی بیشتر کرم‌های وایت فیکس روز و شب روژی، به نحو بهینه آماده می‌سازد. این محصول حتی به تنهایی برای انواع پوست‌ها جهت روشن کردن و تنظیم رنگ پوست مناسب است.

روش مصرف
صبح‌ها و شب‌ها ، اندکی پنبه را به شکل توپ در آورده و ضمن آغشته نمودن آن با محلولMicellar بر روی نواحی صورت و گردن (یا نواحی دیگری از پوست بدنتان که می‌خواهید روشن و درخشان شود)، ماساژ دهید. این محلول پس از استفاده، نیاز به آبکشی ندارد. توصیه می‌شود پیش از استفاده از کرم‌های روز و شب وایت ‌فیکس روژی نیز، از این محلول جهت پاک‌سازی و آماده‌سازی پوست استفاده نمایید. در صورت داشتن آلرژی و یا برای پاک‌سازی پوست‌های ملتهب و جراحت‌دیده، از این محصول استفاده نکنید. در صورت داشتن احساس سوزش بسیار شدید، درمان را متوقف نموده و با آب فراوان شستشو دهید. دور از دسترس اطفال نگهداری نمایید. این محصول برای استفاده خارجی است.

بسته بندی
125

ترکیبات

نزديك ترين داروخانه

نزدیک ترین داروخانه و محل عرضه به شما که در آن جا می توانید محصولات Rougj را خریداری نمایید

عضویت در خبرنامه
در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات مفید و یا شرکت در قرعه کشی های روژی می باشید، شماره همراه و یا ایمیل خود را وارد و ارسال نمایید.
loading_spinner3
  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به شرکت روژینیگ پاسارگارد می باشد.