prodotti-di-bellezza5

راز زیبایی شما ؛ در مقدار توجه و احترامی است که به موها و پوستتان، می گذارید.

محصولات روژی را در بهترين داروخانه ها و محل های عرضه بيابيد، محصولاتي تولید شده توسط متخصصان پوست ، مو و زيبايي روژی ایتالیا، براي مراقبت از پوست ، مو و بدن شما.

همکاری با روژی
ارتقاء سلامت و زیبایی افراد جامعه
سرم تنظیم کننده چربی پوست سر Oil Shock ( 1- 3 Months) حاوی سلولهای بنیادی گیاهی

این سرم سبب تنظیم میزان ترشح غدد چربی موجود در پوست سر و همچنین به صورت فیزیولوژیک و افزایش اکسیژن رسانی، سبب تقویت فولیکول ها در پوست سر می شود

درمان ترشح زیاده از حد ترشح غدد چربی پوست سر با سرم سلول بنیادی روژی:
این سرم حاوی سلولهای بنیادی گیاهی و نیز کمپلکسی از ترکیبات بسیار موثر و فعال دیگری است که سبب شده این محصول به صورت بسیار متمایز با بالانس کردن و پاک سازی پوست سر و در عین حال تنظیم باکتری های مفید فلورال که سبب اکسیژن رسانی به پیاز ( فولیکول ) موها می شوند ، در مراقبت موثر و احساس راحتی پوست سر و موها ، خودنمایی کند.

ایده آل برای رفع مشکلات پوست سر کسانیکه چربی بیش از حد ترشح می کنند. این سرم با تأثیرات متمایز خود قادر است از یک سو به بهترین شکل میزان ترشح چربی پوست سر را کنترل و همچنین باکتری های فلورال کف سر را بالانس و تنظیم نماید و از سوی دیگر سبب اکسیژن رسانی به پیاز ( فولیکول ) موها شود.

با استفاده درست از این سرم ، احساسی تازه و راحت را در پوست سر خود تجربه خواهید کرد.

روش مصرف
پس از استحمام و استفاده از شامپوی چند منظوره روژی و حوله زدن موها ، قسمت بالایی یک عدد از ویال ها را جدا نموده ، سپس با زاویه 90 درجه بصورت خطی تمام سرم داخل ویال را روی پوست سر تمییز و شسته شده بریزید و تا جذب کامل آن ماساژ دهید.

بسته بندی
8*5 ml

ترکیبات

نزديك ترين داروخانه

نزدیک ترین داروخانه و محل عرضه به شما که در آن جا می توانید محصولات Rougj را خریداری نمایید

عضویت در خبرنامه
در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات مفید و یا شرکت در قرعه کشی های روژی می باشید، شماره همراه و یا ایمیل خود را وارد و ارسال نمایید.
loading_spinner3
  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به شرکت روژینیگ پاسارگارد می باشد.