prodotti-di-bellezza5

راز زیبایی و درخشندگی پوست شما در میزان احترامی است که به پوستتان می گذارید.

محصولات روژی را در بهترين داروخانه ها بيابيد، محصولاتي براي مراقبت از پوست ، مو و بدن شما، ساخته شده توسط متخصصان پوست ، مو و زيبايي ایتالیا.

همکاری با روژی
ارتقاء سلامت و زیبایی افراد جامعه
کرم روز روشن کننده قوی Daily Strong Cream

بر پایه 10٪ اسید گلیکولیک ، صورت / بدن / 20SPF

مرحله 2 :  د رمان متمرکز

  Intensive Treatment: Daily Strong Cream   

کرم روز روشنکننده قوی

بر پایه 10٪ اسید گلیکولیک ،     صورت / بدن / 20SPF

عملکرد:

این کرم روز با اثر روشنکنندگی پوست، غنی از گلیکولیک اسید (10٪) و یک کمپلکس فعال جدید است که عمل روشن و درخشان کردن و همچنین از بین بردن پیگمنتهای پوست را تقویت میکند. این کرم روز حاوی ترکیبات با ارزش و گرانبهایی برای برطرف نمودن چهرههای کدر، و یا لکدار و پیگمنته میباشد. استفاده همیشگی از این کرم روز سبب داشتن پوستی یکپارچه روشن و درخشان میشود.

این کرم همچنین حاوی فاکتورهای محافظت پوست در برابر تشعشعهای UVA و UVB آفتاب با 20SPFمیباشد.

این کرم را بر روی نواحی جراحتدیده پوست، غشاها و بافتهای مخاطی و نواحی لبها و دور چشم استفاده نکنید. در صورت احساس سوزش شدید، درمان را متوقف و با آب فراوان شستشو دهید.

روش مصرف
صبح‌ها مقدار کافی از این کرم را بر روی نواحی که می‌خواهید روشن و درخشان شوند، به ویژه نواحی لک‌دار و کدر بمالید و تا جذب شدن کامل آن، پوست را ماساژ دهید. برای شب‌ها نیز توصیه می‌شود به همین روش از کرم شب وایت ‌فیکس (White Fix) استفاده شود و پیش از هر دو آنها از محلول پاک‌کننده (White Fix) روژی استفاده نمایید. این کرم روز برای تمام انواع پوست‌ها جهت روشن کردن و تنظیم و یکنواخت‌ کردن رنگ پوست، ایده‌آل است.

بسته بندی
50 میلی لیتر

ترکیبات

نزديك ترين داروخانه

نزدیک ترین داروخانه و محل عرضه به شما که در آن جا می توانید محصولات Rougj را خریداری نمایید

عضویت در خبرنامه
در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات مفید و یا شرکت در قرعه کشی های روژی می باشید، شماره همراه و یا ایمیل خود را وارد و ارسال نمایید.
loading_spinner3
  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به شرکت روژینیگ پاسارگارد می باشد.