prodotti-di-bellezza5

راز زیبایی و درخشندگی پوست شما در میزان احترامی است که به پوستتان می گذارید.

محصولات روژی را در بهترين داروخانه ها بيابيد، محصولاتي براي مراقبت از پوست ، مو و بدن شما، ساخته شده توسط متخصصان پوست ، مو و زيبايي ایتالیا.

همکاری با روژی
ارتقاء سلامت و زیبایی افراد جامعه
کرم روز روشن‌کننده ملایم Daily Medium Cream

بر پایه 5٪ اسید گلیکولیک صورت / بدن / 20SPF

 مرحله 2 :  د رمان متمرکز   با :    Daily Medium Cream
کرم روز روشنکننده متوسط 

بر پایه 5٪ اسید گلیکولیک ،     صورت / بدن / 20SPF

عملکرد:

این کرم روز با اثر روشنکنندگی پوست، غنی از گلیکولیک اسید (5٪) و یک کمپلکس فعال جدید است که عمل روشن و درخشان کردن و از بین بردن پیگمنتهای پوست را تقویت میکند. این کرم روز حاوی ترکیبات گرانبهایی برای برطرف نمودن کدری چهره و یا لکهای پوستی می‌باشد این کرم، همچنین کرم روز قوی وایت فیکس (10٪) را تثبیت و ماندگار می‌کند. استفاده مداوم این کرم روز، سبب به وجود آمدن و داشتن پوستی یکپارچه روشن و درخشان میشود.

این کرم همچنین حاوی فاکتورهای محافظت پوست در برابر تشعشعهای UVA و UVB آفتاب با 20SPFمیباشد.

این کرم را بر روی نواحی جراحتدیده پوست، غشاها و بافتهای مخاطی و نواحی لبها و دور چشم، استفاده نکنید. در صورت احساس سوزش شدید، درمان را متوقف و با آب فراوان شستشو دهید.

روش مصرف
صبح‌ها مقدار کافی از این کرم را بر روی نواحی که می‌خواهید روشن و درخشان شوند، به‌ویژه نواحی لک‌دار و کدر بمالید و تا جذب شدن کامل آن، پوست را ماساژ دهید. توصیه می‌شود برای شب‌ها نیز به همین روش از کرم شب وایت ‌فیکس روژی استفاده شود و قبل از هر دو آنها از محلول پاک‌کننده و روشن‌کننده (White Fix) روژی استفاده نمایید.این کرم روز برای تمام انواع پوست‌ها جهت روشن کردن و تنظیم و یکنواخت کردن رنگ پوست، ایده‌آل است.

بسته بندی
50 میلی لیتر

ترکیبات

نزديك ترين داروخانه

نزدیک ترین داروخانه و محل عرضه به شما که در آن جا می توانید محصولات Rougj را خریداری نمایید

عضویت در خبرنامه
در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات مفید و یا شرکت در قرعه کشی های روژی می باشید، شماره همراه و یا ایمیل خود را وارد و ارسال نمایید.
loading_spinner3
  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به شرکت روژینیگ پاسارگارد می باشد.